Kamil Chwedczuk

  1. 134 pkt. Expert

Kamil Chwedczuk o sobie:

Student ekonomii, pasjonat samorozwoju


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak zrobić sałatkę z zupek chińskich i kapusty pekińskiej?

Jest do dość rzadko spotykana sałatka. Jednak jej smak jest nieziemski :) oryginalny przepis może wyglądać nieco inaczej, jednak ja zmodyfikowałem go po swojemu :)

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak dodać wyszukiwarkę youtube do Google Chrome?

Jak często szukasz filmów na youtube? Męczy cię ciągłe wchodzenie na stronę i dopiero potem wyszukiwanie filmu? Jest prosty sposób, dzięki któremu zaoszczędzisz trochę czasu na wyszukiwaniu.

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak ściągać pliki poprzez protokół Torrent?

Jest to bardzo popularny sposób wymiany plików. Jednak niewiele osób wie, jak pobierać pliki używając protokołu torrent. Jest to bardzo proste :)

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak hodować rosiczkę?

Rosiczka jest bardzo ciekawym typem rośliny. Mianowicie pożera ona owady, co przydaje się nam szczególnie latem. Jednak hodowanie rosiczek nie jest takie proste i wymaga trochę obowiązków z nasz...

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak zrobić domowe hamburgery / cheeseburgery?

Hamburgery lubi większość z nas. Jednak w fast foodach są dość drogie i nie zawsze mamy możliwość sprawdzenia w jaki sposób zostały przygotowane i czy użyto do nich świeżych składników. Więc po ...

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak przygotować danie mięsny kociołek?

Bardzo proste i szybkie danie. Nie jestem wybitnym kucharzem, a nawet mogę powiedzieć, że gotować nie umiem, jednak to danie wyszło mi bardzo dobrze. Polecam każdemu :)