Kamil Chwedczuk

  1. 134 pkt. Expert

Kamil Chwedczuk o sobie:

Student ekonomii, pasjonat samorozwoju


Moje porady

  1. tematy pomocy: tagi, tagi2
Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak umieszczać strony internetowe w sieci?

Masz gotową stronę internetową? A może chcesz ją stworzyć, jednak nie wiesz jak umieścić ją w sieci. Postaram się przedstawić krótko i zwięźle jak to zrobić.

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak usunąć aplikacje na facebooku?

Większość z nas korzysta chociaż z jednej aplikacji na portalu facebook. Nie wiem jednak, czy wszyscy wiedzą, że udostępniamy tym aplikacjom wszystkie nasze dane. Co więc zrobić, gdy dokonaliśmy...

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak jeść owoc kiwano?

Kiwano jest to odmiana ogórka (inni mówią, że melona), występująca w afryce. W Polsce staje się ono coraz bardziej popularne. Jak więc jeść jego owoc? Przeczytaj, a się dowiesz;)

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak jeść owoc litchi (liczi)?

Owoce litchi stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Zwiększa się także ich dostępność dla potencjalnego klienta. Pojawia się więc pytanie, jak jeść owoc litchi? Jest to bardzo proste!

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak zrobić pierogi z soczewicą?

Jest to kolejny rodzaj pierogów. Jednak z tego co wiem, to niewiele osób o nim słyszało. Postanowiłem więc przybliżyć użytkownikom sposób ich wykonania.

Kamil Chwedczuk Kamil Chwedczuk Jak usunąć problem z otwieraniem partycji?

Zdarzają Ci się problemy z otworzeniem partycji dysku? Czasem pojawiają się bardzo różne problemy: antywirus nie chce przepuścić pliku autorun, albo dwukrotne kliknięcie powoduje pojawienie się ...